Maj u Zajączków

Maj w grupie Zajączków był pełny atrakcji. Zaczęliśmy go od gimnastyki na korytarzu przedszkola. Ach ta przestrzeń, tyle miejsca tylko dla nas. A później wycieczka! Było wspaniale ale o tym już pisaliśmy. W tym miesiącu odwiedziły nas aż dwie mamy. Najpierw mama Leosi czytała nam o przygodach i poszukiwaniach skarbów w Robaczkowie, a następnego dnia mama Natalki przeczytała nam o przygodach małego wilczka, który próbował odszukać stado. A później Dzień Rodziny. O tym też już pisaliśmy ale był to tak pamiętny dzień, że musieliśmy wspomnieć go i tutaj.

Komentowanie zablokowane.