Zapisy na dyżur wakacyjny dzieci z innych przedszkoli

W związku z zbliżającym się terminem rekrutacji na dyżur wakacyjny dzieci uczęszczających do innych Przedszkoli informujemy, że:

Termin rekrutacji: 02.04.2024 r. – 05.04.2024 r.

Karty można przynosić do placówki w godzinach od 7:00 do 15:00

Termin ogłoszenia przyjętych dzieci na dyżur odbędzie się drogą mailową dn: 11.04.2024r.

Czynniki decydujące o przyjęciu dziecka zgodnie z informacjami z UMK:

1. przyjmowanie w pierwszej kolejności dzieci z przedszkoli zamkniętych na dwa miesiące na terenie dzielnicy.
  2. przyjmowanie dzieci, których rodzeństwo uczęszcza do naszego przedszkola.
  3. przyjmowanie dzieci z przedszkoli zamkniętych na dwa miesiące na terenie Krakowa.
  4. przyjmowanie pozostałych dzieci.

NIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ PRZYNIESIENIA KARTY ZAPISU NA DYŻUR!

Bardzo prosimy o rzetelne wypełnianie karty zapisu.
Przypominamy również o pieczęci macierzystej placówki – bez tego karty nie będą przyjmowane.

Informujemy również, że jeśli w czasie roku szkolnego zwolni się miejsce na dyżur wakacyjny to będziemy informować drogą mailową i telefoniczną na bieżąco rodziców tych dzieci, dla których nie było miejsca w pierwszej rekrutacji.

Komentowanie zablokowane.